Python Kodlama ve Makine Öğrenmesine Giriş

Neler Öğreneceğiz? Kodlama becerileri günümüzün iş piyasasında en çok talep edilenler arasında. Hesaplamalı düşünceye giriş ile gerçek dünya deneyiminizi yaşayın! Temel bilgileri öğrendikten sonra, kodlama bilginizin algoritmalar, kriptografi ve hatta makine öğrenimi için nasıl geçerli olduğunu görmek için daha ileri gidin. Mantık oyunları ve mevcut en hızlı büyüyen programlama dili olan Python ile başlayacaksınız, ardından […]

150 öğrenci kaydoldu

Neler Öğreneceğiz?

Kodlama becerileri günümüzün iş piyasasında en çok talep edilenler arasında. Hesaplamalı düşünceye giriş ile gerçek dünya deneyiminizi yaşayın! Temel bilgileri öğrendikten sonra, kodlama bilginizin algoritmalar, kriptografi ve hatta makine öğrenimi için nasıl geçerli olduğunu görmek için daha ileri gidin. Mantık oyunları ve mevcut en hızlı büyüyen programlama dili olan Python ile başlayacaksınız, ardından nesneye yönelik kavramlara geçeceksiniz. Kodlama anlayışınız derinleştikçe, basit sinir ağlarını ve hatta bilgisayar güvenliğini anlamanıza yardımcı olacak daha gelişmiş programlar oluşturmayı keşfedin. Bu temel ilkelerle, bir sonraki karşılaşacağınız kodlama projeleriyle başa çıkacaksınız!

Kesinlikle! İnternet bağlantınız varsa, Kodlamaker kursları herhangi bir cihazda her zaman mevcuttur. İnternet bağlantınız yoksa, bazı eğitmenler öğrencilerinin ders dersleri indirmesine izin verir. Bu eğitmene kalmış, bu yüzden onların iyi tarafına geçtiğinizden emin olun!
İsteğe bağlı bir kanal gibi ders materyallerini süresiz olarak görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

12 saat isteğe bağlı video
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim
Tamamlama Sertifikası

Canlı Dersler


Canlı Dersler