Özel Hayvanlara Tekerlekli Sandalye

Neler Öğreneceğiz? Bir arkadaşımızın köpeğinin kısa sürede tekerlekli sandalyeye ihtiyacı vardı. Çevrimiçi olarak satılan pahalı ticari tekerlekli sandalyeleri karşılayamadılar. Sevimli bir köpek için bir şeyler tasarlamak vesilesiyle araştırmalar yaptım. Yapacağım ürün köpeğe hem uyumlu hemde rahatlık sağlamalıydı. Thingiverse’de bulunan 3D tasarımları geliştirdim.  Projede kullanılan diğer tüm malzemeleri amazon.com adresinde tedarik ettim. Bu eğitimde özel hayvanlara […]

150 öğrenci kaydoldu

Neler Öğreneceğiz?

Bir arkadaşımızın köpeğinin kısa sürede tekerlekli sandalyeye ihtiyacı vardı. Çevrimiçi olarak satılan pahalı ticari tekerlekli sandalyeleri karşılayamadılar. Sevimli bir köpek için bir şeyler tasarlamak vesilesiyle araştırmalar yaptım. Yapacağım ürün köpeğe hem uyumlu hemde rahatlık sağlamalıydı. Thingiverse’de bulunan 3D tasarımları geliştirdim.  Projede kullanılan diğer tüm malzemeleri amazon.com adresinde tedarik ettim. Bu eğitimde özel hayvanlara 3D çözümleri paylaşacağız.

Kesinlikle! İnternet bağlantınız varsa, Kodlamaker kursları herhangi bir cihazda her zaman mevcuttur. İnternet bağlantınız yoksa, bazı eğitmenler öğrencilerinin ders dersleri indirmesine izin verir. Bu eğitmene kalmış, bu yüzden onların iyi tarafına geçtiğinizden emin olun!
İsteğe bağlı bir kanal gibi ders materyallerini süresiz olarak görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
30 Günlük Para İade Garantisi

Şunları içerir

12 saat isteğe bağlı video
Ömür boyu tam erişim
Mobil ve TVden erişim
Tamamlama Sertifikası

Canlı Dersler


Canlı Dersler